HAKKIMIZDA

Perakendecilik sektöründe 25 yıldır yerel marketler grubunda haklı bir yere ve gurura sahip Seyhanlar Gıda  1995’lilerin başında  Fikirtepe/Kadıköy’de küçük bir dükkanla sektöre ilk adımını atmıştır.Geçen yıllar içerisinde önce Unalan akabinde Kartal daha sonra Maltepe, mağazalarını sektöre kazandırmış ve bu hızlı yükselişi 2017 sonundaki Kurtköy’deki  Şubeleriyle toplam 17 mağazaya ulaşmış olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamış ve büyümeye devam etmektedir. Bugüne kadar Müşteri memnuniyeti yanında ileri müşteri memnuniyetine de özen gösterilmiş kaliteden ödün vermeden uygun fiyatla müşteriye hizmet edilmiş ve edilmektedir.

“Her zaman en iyisi” Sloganı ile Bizim için bir müşterinin memnuniyeti çok önemlidir. Bu ülkü çerçevesinde Seyhanlar Gıda etik değerlerinden ödün vermeden müşterilerin memnuniyeti odaklı sağlam adımlarla büyümeye devam edecektir.

Vizyonumuz
Ahlaki ve İnsani değerlerden ödün vermeden, saygılı, sağlam alıcı ve dürüst satıcı imajına sadık, müşteri memnuniyeti ve ileri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,”HER ZAMAN DAHA İYİSİ “ ilkesine bağlı kalarak bulunuduğumuz bölgede ve yurt sahasında, her eve ürünlerimizle dolu satış torbalarımızın (poşetlerimizin) girmesini sağlayarak yayılmak ve büyümektir.

Misyonumuz
– Çalışanlarımızla beraber perakendecilik sektöründe sağlam adımlarla ilerlemek,
– Bizi tercih eden müşterilerimize güler yüzle en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak